0%
CEİ ELEKTRİK

CEİ ELEKTRİK

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

"Kaliteden,
 Hepimiz Sorumluyuz"

Tüm iş alanlarında, "Kaliteden Hepimiz Sorumluyuz" ilkesiyle kurmuş olduğumuz kalite sistemini sürekli iyileştirerek ve geliştirerek örnek gösterilen firma olmak için çalışmaktadır.

VİZYON & MİSYONUMUZ

Müşterilerimizi zorlamadan yönlendirmek ve müşteri isteklerine öncelik vermek. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, güvene dayalı bir ilişki geliştirmek ve sürdürmek. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına, onlarla aynı tarafta olarak net çözümler bulmak. Proje tesliminden sonra da müşterilerimizin tüm talep ve ihtiyaçlarına anında çözüm bularak, yanlarında olduğumuzu hissettirmek.

Geliştirilen ve önerilen net çözümlerle müşterilerimizin güven duygusunu sürekli kılmayı hedefleyen anlayışımızla proje ortaklığımızı sadece iş dönemiyle sınırlı tutmayız. Proje sonrası teknik vererek destek vererek müşteri memnuniyetinin devamını sağlarız.
Tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde dürüstlük, açıklık, tutumluluk, hakkaniyet, bağlılık, saygı, sürekli gelişme ve topluma katkı temel prensiplerimizdir.

  • Dürüstlük ve güven ilkesini esas alarak,
  • Dünya standartlarında bir kalite anlayışıyla,
  • En iyi ekipman ve en çağdaş mühendislik gücünü kullanarak,
  • Tüm çalışanları ile birlikte, bütünlük ve takım ruhu içinde, yaratıcılıkla,
  • Sürekli eğitimlerle, niteliklerini sürekli geliştirerek,
  • Çevre ve iş güvenliği bilinci içerisinde,
  • Güncel yasalara ve mevzuatlara eksiksiz uyarak,

Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir.
Şirketimizin üstlendiği projelerin kalite güvencesini eğitimli ve deneyimli teknik ekipler sağlar. Sahadaki ekiplerimiz, değişen koşullara göre hızlı ve doğru karar alabilme ve uygulama yeteneklerine sahiptir.

Ürün ve hizmetlerimizle memnun edemeyeceğimiz, ihtiyaçlarını karşılayamayacağımız müşterilerle birlikteliğimizin sürekli olmayacağının bilinci ile her adımda özenli ve dikkatli davranmaktayız.

Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirmek için çalışanların katkıda bulunmalarını sağlamak.Tüm çalışanlarımızın bireysel başarılarından önce CEİ Elektrik konularının hedeflerine ulaşmasında katkıda bulunmasını sağlamak.Otonom yönetim, merkezi denetim prensibini işin her safhasında benimsemek.

Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin dünya standartlarında devam etmesi için her türlü teknolojik gelişmeyi izlemekte ve çalışmalarımıza uyarlanmaktayız.
CEİ Elektrik ana iş kolu olan elektrik taahhüt sektöründe, ileri teknoloji ve hassas işçilik prensiplerine uygun olarak, test ve devreye alma için gerekli olan tüm teknik donanıma sahiptir. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek cihazlarını sürekli olarak yeniler.

Makine parkı ve teknik ekipleri çok sayıda projeyi eş zamanlı yürütebilecek kapasitededir. Bu doğrultuda, şantiye mobilizasyonları da tam donanımlı olarak gerçekleştirilir. Şirket şantiyelerinde iletişim, özel bir sanal ağ üzerinden gerçek zamanlı olarak sağlanır. Projelendirme hizlemetleride her şantiyede özel olarak bulundurulan donanımlarla, yerinde uygulanır.

Ekip anlayışı ve eğitim, her kademede ön planda tutularak, birimler ve kişiler arasında sinerjik etki, destek ve dayanışma içinde faaliyet göstermekteyiz.

- Elektriğin Mucitleri -

Başarı doğal güçlerden elektrik gücü elde etme yeteneğimize bağlıdır."

Nikola Tesla

Enerji serbesttir, madde ise gerçekleşmeyi bekleyen enerjidir.

Bill Bryson

BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgileri